Sven Jonsson litografi

610499

SVEN JONSSON (1902-1981): Surrealistisk komposition, signerad samt numrerad 16/360, ca 60x90 cm

Fack 36

Sven Jonsson litografi
Budhistorik (9 bud)
4610293
4610292
1 400
4610267
1 300
4609816
4610266

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.