Staffan Östlund oljemålning

610497

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Sommarlandskap, signerad Staffan, olja på duk, ca 81x100 cm

Rum 15

Staffan Östlund oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4594950
4594949

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.