Corgi modellbilar

610493

CORGI MODELLBILAR, 10 st, 1960-tal, bestående av Mercedes Benz 300 SL Roadster, Fiat 1800, Renault Floride, Riley Pathfinder, Lotus Mark II Le Mans, Ford Consul Classic, Austin Cambridge, Studebaker Golden Hawk, Jaguar X Saloon, Bentley Continental Saloon

Obetydliga skador

Leksaker, Diverse

Corgi modellbilar

Budhistorik (13 bud)
4615004
2 600
4615001
2 400
4615003
4615001
4611244
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.