Stockholm oljemålning

610474

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv över Stockholm, olja på duk, ca 81x72 cm

Krackeleringar

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Stockholm oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4610264
500
4609476
450
4610263
4609476

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.