Leksaksfigurer elastolin 1930-50-tal

610472

LEKSAKSFIGURER, ca 80 st. elastolin, metall, tenn, Britains cowboys och indianer i orginalask, elastolin cowboys, indianer och djurfigurer, tennsoldater, 1930-50-tal

Enstaka figurer med skador/saknade delar

Leksaker, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (10 bud)
4609191
4590965
4607930
4590965
550
4592441
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.