Michel Fingesten etsning

610468

MICHEL FINGESTEN (Österrike, 1884-1943): (3) Erotiska figurscener, signerade Fingersten, stämpel a tergo "Michel Finge sten (Austria 1884-1943), Putanesca Originale Su Rame Pointe Seche Kupferstich Copper-Engraving Kopergravure", kolorerad torrnål, bladmått ca 35x25 cm, oramade

Gulnade

Michel Fingesten etsning

Budhistorik (2 bud)

4614914
500
4614913

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.