Matsalsbord rokokostil

610465

MATSALSBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, mahogny, 3 iläggskivor, bordets höjd ca 73, 110x100, iläggsskivor ca 40 cm vardera

Repor

Möbler, Matbord

Rum 13

Matsalsbord rokokostil

Budhistorik (12 bud)
4609412
750
4609408
700
4609411
700
4609408
650
4609211
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.