Sven Teljare skuren relief

610462

SVEN TELJARE (1900-tal): (3) Stockholm motiv: Kungsholmstrad 135B, Storkyran gamla stan samt Katarina Kyrka, skuren relief, brännsignerade, bildstorlek ca 21x15, 20.5x14 och 31x13 cm

Mindre ytsmuts

Konst, Skulpturer

Sven Teljare skuren relief

Budhistorik (2 bud)

4610363
4608752

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.