Sven Teljare skuren relief

610454

SVEN TELJARE (1900-tal): (2) Stockholm Söder: Fjällgatan och Brunflo, skuren relief, brännsignerade och daterade - 83, ca 24x25 och 24x29 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer, Stockholmiana

Sven Teljare skuren relief

Budhistorik (1 bud)

4608751
2019-02-01 05:20:19

2019-02-01 kl 21:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.