Madeleine Pyk färglitografi

610437

MADELEINE PYK (född 1934): ''Trädgården'', färglitografi, signerad och numrerad 104/200, bildmått ca 27x22 cm
oramad

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (21 bud)
4607871
1 400
4607927
1 400
4607871
1 300
4607910
4607871

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.