Karl Axel Pehrson färglitografier

610414

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (3) föreställande växter, signerade K A Pehrson, daterade -77, -83 och -97, numrerade provtryck, XVII/XL och 137/200, färglitografier, bildstorlek ca 28x41.5 - 61x51 cm

Ej examinerade ur ramen

Fack 4

Budhistorik (18 bud)
4610351
1 700
4609210
1 600
4608592
4608311
1 400
4608591
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.