Lennart Jirlow

610413

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trubaduren", signerad L. Jirlow, numrerad 185/310, färglitografi. ca 55x39 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Lennart Jirlow
Budhistorik (16 bud)
4609936
4609850
4608516
4609798
950
4608516
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.