Träd akvarell

610400

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 18/1900-tal): Träd, signerad Morozov?, akvarell, ca 23x31 cm

Smärre fläckar

Konst, Äldre måleri

Träd akvarell

Budhistorik (14 bud)
4610422
1 900
4610418
1 800
4610397
1 700
4610392
1 600
4610396
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.