Marint motiv gouache

610396

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): "S/S Olof Wijk", monogramsignerad, gouache, ca 36x56 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Marint motiv gouache

Budhistorik (4 bud)

4610127
1 300
4593813
4610126
4593813

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.