Marianne Berg silver brosch

610364

MARIANNE BERG, brosch, sterlingsilver samt senapsgul emaljdekor, halvmåneformad, för David-Andersen, Norge 1960/70-tal, längd 8 cm, vikt 23,3 g

Smärre repor

Guld/Smycken

Marianne Berg silver brosch

Budhistorik (7 bud)
4622286
4622283
900
4620300
850
4609585
4604930
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.