Oidentifierad konstnär 1800-tal

610345

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flyende man med kniv, olja på pannå, otydlig text a tergo, ca 16x11 cm

Ytsmuts, retuscher

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (22 bud)
4614951
2 400
4614943
4610541
4614939
4610541
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.