Mercury modellbilar

610323

MERCURY MODELLBILAR, 10 st, 1950-60-tal, bestående av Fiat 600, röd resp, blå Fiat 1100 , Lancia -Appia, Alfa Romeo, A.R Giulietta, Fiat 600 M, Autibianchi, Lancia Appia, Alfa Romeo 1900

Obetydliga skador

Leksaker, Diverse

Monter 16

Mercury modellbilar

Budhistorik (19 bud)
4614474
5 200
4614457
5 000
4614399
4 800
4614331
4 600
4614398
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.