Oidentifierad konstnär 1800-tal

610315

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal); Slottsmotiv med figurer, olja på duk, osignerad, ca 74x99 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 17

Budhistorik (10 bud)
4609725
1 600
4609724
4609723
1 400
4609722
1 300
4609522

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.