Oidentifierad konstnär oljemålning

610313

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1800-tal): Bakgård med barn, osignerad, olja på duk, ca 41x51 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
4609499
600
4608770
550
4606870
500
4608769
450
4606870

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.