Stolar England

610312

STOLAR, 1900-talets mitt, England, hepplewhitestil, mahogny, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, smärre ytskador

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar England

Budhistorik (1 bud)

4604775
2019-01-30 17:50:55

2019-02-01 kl 13:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.