Göran Brunius oljemålning

610301

GÖRAN BRUNIUS (1911-2005), "Från Boo i maj", signerad Göran Brunius samt. monogramsignerad GB, olja på duk, ca 72x60 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 11

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4609609
4609607
1 400
4609606
1 300
4609605
4609604

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.