Kienzle bordsur 1960-tal

610291

KIENZLE, bordsur, 1960-tal, formgiven av Heinrich Möller, quartz, fodral i mässing, urtavla med världsstäder, höjd ca 29 cm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, mindtre repor

Klockor/Ur

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kienzle bordsur 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

4593622
2019-01-26 09:12:26
2 400

2019-02-02 kl 18:36
Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.