Joakim Allgulander

610284

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965), "Coloured fields", signerad och daterad 2006, olja på duk, 120x120 cm

Konst, Nutida, Nutida

Joakim Allgulander

Budhistorik (19 bud)
4618046
4 800
4618044
4 600
4618043
4 400
4618042
4 200
4617147

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.