Orientmatta

610274

MATTA, antik, Moldavien, kelim, s.k. rosenkelim, ca 498x183 cm

Slitage, ställvis hårt slitage, kanter med skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (13 bud)
4632991
5 200
4631119
5 000
4632989
5 000
4631119
4 800
4631113
3 800

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.