Röllakansmatta

610256

MATTA, röllakan, signerad N, ca 210x138 cm

Slitage

Mattor/Textilier

Röllakansmatta

Budhistorik (7 bud)
4616084
4615435
4615434
900
4613275
600
4612398
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.