Matgrupp mahogny 1960-tal

610191

MATGRUPP, 9 dlr., bestående av bord med 2 iläggsskivor och 6 st stolar, mahogny, fast klädsel i lejongul plysch, 1960-tal, diameter bord ca 115 cm, iläggsskivor 40 cm/st, sitthöjd stolar ca 45 cm

Nyomklädda stolar, bruksslitage

Möbler, Matbord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Matgrupp mahogny 1960-tal

Budhistorik (5 bud)
4609786
600
4609776
550
4609745
4609688
4593644

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.