Anders Andersen-Lundby oljemålning

610182

ANDERS ANDERSEN-LUNDBY (Danmark 1840-1923): Metande par i skog vid sjö, signerad och daterad A. Andersen -Lundby, daterad Hallebeck Juli 1886, olja på duk, ca 30x37 cm

Mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
4643925
3 200
4625443
4625442
2 400
4625441
4625028

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.