Duchoiselle skulptur

610161

DUCHOISELLE (18/1900-tal): Kvinnor i förkovran, patinerad brons, signerad i godset Duchoiselle, höjd ca 28, 28x15 cm

Konst, Skulpturer, Diverse, Metall

Duchoiselle skulptur

Budhistorik (5 bud)
4605701
4600175
4596724
1 600
4595798
1 300
4593752

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.