Alain Duraffourd oljemålning

610124

ALAIN DURAFFOURD (1900-tal): Det rosa och blå huset, signerad, olja på pannå, ca 46x55 cm

Fack 7

Alain Duraffourd oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4636992
2019-02-11 21:30:23

2019-02-12 kl 13:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.