Oljemålning Duraffourd

610122

ALAIN DURAFFOURD (1900-tal): 24 Clos du Rû, Orgeval "Carrefour", signerad A.Duraffourd, olja på duk, 90x116 cm

Proveniens: Gallerie Bengtsson, Strandvägen 5B

Fack 48

Oljemålning Duraffourd

Budhistorik (2 bud)

4638581
4637345

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.