Byrå furu & läder

610112

BYRÅ, massiv, sinkad furu med draghandtag i kärnläder, 5 lådor, 1970-tal, höjd ca 74, 77 x 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå furu & läder

Budhistorik (14 bud)
4618652
1 300
4618709
1 300
4618652
4618701
4618652
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.