Sideboard ek

610108

SIDEBOARD, nr 624, fanerat i ek, massivt ekunderrede, 3 lådor, 3 dörrar med bakomvarande hyllor, 1960-/70-tal, Möbelfabrik Carlsson & Co, Bengtsfors. höjd ca 79, 180 x 45 cm

Bruksslitage, något slagmärke

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sideboard ek

Budhistorik (42 bud)
4620088
5 400
4620086
5 200
4620077
5 000
4620073
4 800
4620066
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.