Byrå funkis

610102

BYRÅ, 1920/30-tal, fanerad i björk, betsad, 4 lådor, den översta avsedd för bestick, höjd ca 84, 86 x 47 cm

Bruksslitage, vissa märken/repor

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå funkis

Budhistorik (19 bud)
4619673
2 400
4619665
4619661
4619652
1 900
4619647
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.