Mari Simmulson vaser

610100

MARI SIMMULSON, vaser, 5 st., modell Rusticana, delvis glaserat lergods, Uppsala Ekeby, 1960-tal, höjd ca 15-39 cm

Någon glasyrnagg

Keramik/Porslin, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Mari Simmulson vaser

Budhistorik (8 bud)
4617605
650
4617975
600
4617605
550
4617973
500
4617605
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.