Bänk 1960-tal

610099

BÄNK, låg modell, fanerad i valnöt, draghandtag och ben i lättmetall, 3 lådor samt öppna förvaringsfack, 1960-tal, höjd 47, 106 x 35 cm

Bruksslitage,märken, fläckar, viss anlöpning

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bänk 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
4619125
900
4618754
850
4618441
4617896
750
4615736
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.