Sakari Laitinen relief

610091

SAKARI LAITINEN (1937-2015) "Squared Blue", akryl på kartong, relief, signerad samt daterad -13, 29,5 x 36,5 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen relief

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4626343
2019-02-08 12:25:44
30

2019-02-13 kl 11:10
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
600