Pentti Veroma

610074

PENTTI VEROMA (1903-1979): "Storm", signerad samt daterad -71, olja på duk, 48x69 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Veroma

Budhistorik

Bud EUR

2019-02-10 kl 21:12
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR: