Spegel

610071

SPEGEL, 1900-tal, delvis förgylld, höjd ca 110 cm

slitage

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel

Budhistorik (20 bud)
4615159
2 600
4613270
2 400
4615158
4613270
1 800
4615154
1 700

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.