Schuco mekaniska leksaker

610034

SCHUCO, 4 dlr., mekaniska leksaker, 1940/50-tal, modellbil "Schuco 3000, den avståndsstyrda bilen", i orginalask med tillbehör, modellbil "Schuco Akustico 2002", motorcykel med sidovagn och dansande mus, längd ca 9-14 cm

Bruksslitage, smuts, musen saknar en hand och mössa, ej funktionstestade

Leksaker

Baltzarsgatan 6, Malmö

Schuco mekaniska leksaker

Budhistorik (17 bud)
4610231
2 400
4610229
4601406
4610223
4601406
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.