Stolar engelsk stil

610008

STOLAR, 10 st., 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, lösa stoppade sitsar, sitthlöjd ca 47 cm

Sitsar delvis med fläckar, bruksslitage och märken

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Stolar engelsk stil

Budhistorik (49 bud)
4609316
9 400
4609310
9 200
4609304
9 000
4609283
8 800
4609302
8 600

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.