Matsalsbord

610006

MATSALSBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, med 3 iläggsskivor varav 2 med sarg, nedfällbart stödben, höjd ca 75, diameter 110 cm, skivorna á 60 cm, total längd 290 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Geijersgatan 14, Göteborg

Matsalsbord

Budhistorik (18 bud)
4609206
4 200
4608816
4609199
3 800
4608816
3 600
4609198
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.