Pyk oljamålning

610003

MADELEINE PYK (född 1934): ''Karneval-Masken'', signerad Pyk, olja på pannå, ca 24x19 cm

Fack 17

Pyk oljamålning

Budhistorik (2 bud)

4605594
2 800
4605593

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.