Oljemålning

610002

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, otydlig signerad Haduch?, olja på pannå, ca 46x54 cm

Fack 34

Oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4612463
700
4612401
650
4611989
600
4611477
550
4611195
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.