efter Rafael 1800-tal oljemålning

609966

RAFAEL, efter (1800-tal): Jungfru Maria med Jesusbarnet och Johannes Döparen, olja på duk, 103x80 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (32 bud)
4642073
9 600
4642050
9 400
4642071
9 400
4642050
9 200
4642066
9 200

Slutpris SEK:
9 600
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.