Oidentifierad konstnär oljemålning

609965

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka med fruktkorg, olja på duk, 52x40 cm.

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (8 bud)
4628721
6 000
4625562
4 600
4622868
4 400
4622814
4 200
4622723

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.