Franco Leidi etsning

609963

FRANCO LEIDI (född 1933): Lindansare, signerad och daterad Franco Leidi 1968, numrerad 19/50, etsning, ca 34x25 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Franco Leidi etsning
Budhistorik

2019-02-05 kl 13:34
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.