Kjell Andersson

609962

KJELL ANDERSON (född 1937): Komposition, signerad, numrerad 11/100, färgserigrafi, ca 29x21 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Kjell Andersson
Budhistorik (1 bud)

4613638
2019-02-03 11:10:55

2019-02-05 kl 15:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.