Pierre Alechinsky litografi

609956

PIERRE ALECHINSKY (Belgien, född 1927): Komposition, signerad samt numrerad 22/99, färgetsning, ca 39x48 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Pierre Alechinsky litografi
Budhistorik (17 bud)
4607851
4 400
4619927
4 400
4607851
4 200
4619924
4607851
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.