Helene Billgren

609955

HELENE BILLGREN (född 1952): komposition, signerad Helene Billgren, 73/100, färgetsning, ca 36x25 cm

Konst, Grafik, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Helene Billgren
Budhistorik (2 bud)

4614389
750
4612986

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.