Salongsgrupp 8 dl Karl-Johan stil

609954

SALONGSGRUPP, 8 dlr, Karl Johan-stil, flammig björkfanér, bestående av: klaffbord, soffa, 2 karmstolar samt 4 stolar, soffans längd ca 215 cm

Senare omklädd, repor, märken, slitage

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (14 bud)
4618198
1 900
4618177
1 800
4618197
1 800
4618177
1 700
4618093
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.